Legoland Holidays Deutschland Günzburg

Pobyt w zupełnie doskonały w Legoland Deuchland może być wtedy, gdy odpocząć od całodziennych wrażeń uda nam się w legowym kompleksie hotelowym lub jednym z bungalow tuż przy parku rozrywki. Rezerwacja miejsc następuje w tym miejscu z dużym wyprzedzeniem. Skoro nam udała się rezerwacja w hotelu Römerstadt w Gersthofen to może uda się wam, dopisze szczęście i znajdziecie nocleg w rycerskiej twierdzy lub egipskiej chacie?

Legoland Holidays Deutschland

Legoland Holidays Deutschland Günzburg
Rycerze w hotelu Legoland Holidays

Na pewno warto. My wychodząc z Legoland Deuschland postanowiliśmy zobaczyć jak wyglądają hotele od Lego w rzeczywistości. Samo obejście, wnętrza holi, ubikacje zrobiły na nas nie mniejsze wrażenie niż sam park rozrywki. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół i detal. Patrze na to wszystko i dociera do mnie myśl, że to kolejny argument za tym aby tu kiedyś wrócić.

Z drugiej strony może lepiej zastanowić się nad duńskim lub brytyjskim Legolandem? W pobliżu Legoland Deuschlaandd znajduje się również pole kempingowe. Niestety nie znaleźliśmy go po drodze, a czas i zmęczenie ciągnął w stronę hotelu Römerstadt. Widzieliśmy za to namioty rozbite na parkingu hotelowym. Deszczowa aura wzbudzała podziw dla biwakujących.

Bungalow Legoland Holidays Deutschland Günzburg
Bungalow Legoland Holidays Deutschland Günzburg

Są miejsca, które się ciepło wspomina. Wrócić byłoby wspaniale, ale świat ciągnie dalej tam gdzie jeszcze nas nie było. Wy jeśli nie byliście w Legolandzie dopiszcie go koniecznie do swojej listy.


Legoland Holidays Deutschland, Günzburg, , sierpień 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.