Restauracja Stars Grill House Legoland Deutschland

Nawet najzagorzalszy fan klocków Lego musi pić i jeść. Choć nakręconym pozytywnie pociechom wystarczy łyk wody lub soku, a do jedzenia lody to trzeba zatrzymać się na chwile i odetchnąć. Pauza kawowa, porcje lodów nestle w pojemnikach z logo Lego. Wszystko minęło jak krótka przerwa pomiędzy lekcjami. Przy drugiej zasiedliśmy do interaktywnego stołu w Stars Grill House w Legoland Deutschalnd.

Restauracja Stars Grill House w Legolandzie

Burgery w Stars Grill House Legoland  Deutschland
Burgery w Stars Grill House Legoland Deutschland

Hamburgery? Koniecznie! Wystarczy rozejrzeć się dookoła by szybko rozwiać wątpliwość. To nie będą kanapki z fast fooda! Oczy cały czas mają problem ze skupieniem się na miejscu. Niezwykły wystrój w stylu amerykańskiej restauracji udekorowanej słynnymi postaciami (gwiazdami). Nagle coś się zaczyna dziać na blacie naszego stołu! W Stars Grill House kumulują się zachwyty. Nie ma wątpliwości jesteśmy w najlepszym miejscu na świecie, w Legolandzie!!!

Dostajemy hamburgery zgodnie z oczekiwaniami. Głód wpływa na apetyt. Sałatki oraz grillowany kurczak także smakują pysznie. Dla dorosłych dostępne jest piwo. Wybieram pszeniczne, w końcu to południe Niemiec, nigdzie nie robią lepszego. Na terenie Legoland Deutschland dostaniecie też włoskie dania z pizzą i spaghetti na czele. Panie na obsłudze robią niesamowite wrażenie. Chyba świadome są głodu milusińskich, ale też biegnących nieubłaganie minut. Nie oszczędzają się.

Kiełbaski z Stars Grill House Legoland  Deutschland
Kiełbaski z Stars Grill House w Legoland

Pizza i dania Mistrza Wu

Pizze można spakować i zabrać z sobą na przykład do innej restauracji. Nikt nie roni z tego powodu problemu. Swoje dania serwuje też Mistrz Wu w krainie Ninjago. Chętnych nie brakuje, choć wystawieni zostaniecie na próbę cierpliwości. Długa kolejka i gdy już jesteście przed okienkiem, nagle okaże się, że trzeba poczekać na kolejną porcję jedzenia.

Ponadto zjecie też inne rzeczy, jak tradycyjny niemiecki kotlet sznycel z kartoflami. Jedzenie jest dodatkiem do całej rzeczy atrakcji jakie czekają w Legolandzie na wszystkich. Jednak nie umniejsza oczarowaniu jakiemu ulega zwiedzający. Trzyma jakość i pozostaje równie miłym wspomnieniem jak cała reszta w tej niezwykłej krainie klocków.

Dania z Stars Grill House Legoland  Deutschland
Dania z Stars Grill House Legoland Deutschland

Restauracja Stars Grill House, Legoland Deutschland, Günzburg, Niemcy, sierpień 2017