Namiot Kempingowy Arpenaz 5.2

Spacery po polu kempingowe bywają inspirujące. Dyskretnie można podejrzeć co ludzie zabierają z sobą, co wykorzystują do życia pod namiotem. Bywa, że są to rzeczy przeznaczone do zupełnie czegoś innego w życiu codziennym. Można także zobaczyć jak w praktyce sprawdzają się namioty. Tak zwróciliśmy uwagę na namiot kempingowy rodzinny 5 osobowy Arpenaz 5.2 marki Quechua z Decathlon.

Choć mieszkała w nim tylko młoda para my dostrzegliśmy jego możliwości. Kolejne wakacje miał spędzić właśnie w nim. Mamy ten komfort, że maksymalnie wyjeżdżamy w czteroosobowym składzie. Trzecie miejsce do spania wypełnić mogą bagaże. Polecam uwadze ikeowy wieszak Mulig z półkami Skubb.

Przedsionek namiotu może wydawać się mały. Pozornie, my ustawiamy w nim szafkę kuchenną, lodówkę turystyczną. Spokojnie rozstawić można stół i krzesła turystyczne. Rzecz jasna te ostatnie najczęściej stały na zewnątrz. Nic tak nie smakuje jak parzona kawa o poranku przed namiotem, śniadanie na wolnym powietrzu. Ciekawą opcją jest też zakup dodatkowego przedsionka M.

Namiot rodzinny 5 osobowy Arpenaz 5.2

Namiot kempingowy rodzinny Arpenaz 5.2
Namiot kempingowy rodzinny 5 osobowy Arpenaz 5.2 od Quechua kupiony w Decathlon

Namiot Arpenaz 5.2 od Quechua jest szybki w montażu. W czasie deszczu impregnacja gwarantuje nieprzemakalność. Wygodne sypialnie, osoby śpiące od zewnętrznej strony nie dotyka ścianek.
Na korzyść tego modelu przemawia fakt, że jednomyślnie został z nami na dłużej.

[Aktualizacja: 05.09.2017]: Po powrocie z tegorocznego wyjazdu (łącznie 10 nocy na kempingu) zwróciliśmy się z prośbą do sklepu Decathlon o naprawę zamka przy wejściu do przedsionka. Z uwagi, że namiot jest na gwarancji, przyjęte zostało zgłoszenie reklamacji. Po przeszło trzech tygodniach od przyjęcia zwrócono nam za koszty zakupu.

Zwracamy szczególną uwagę na naciągnięcie przedsionka. Jesteśmy wyczuleni na sprawne działanie zamka błyskawicznego. W trakcie pobytu na kempingu wiał silny wiatr. To spowodowało uszkodzenie, wyrwanie zamka, plastikowy suwak. Niestety rozczarowała też podłoga. Pomimo ochronnej płachty i dywaników oryginalna przetarła się. Zwrócenie obsłudze sklepu na tą wadę przyjęte zostało ze spokojem i również uznane jako reklamacja.


Namiot kempingowy rodzinny 5 osobowy Arpenaz 5.2, Quechua, Decathlon
Pobyt na polach kempingowych Balatontourist Termál Kemping Zalakaros, Węgry 2016 oraz Kemping Thermal Camping Sarvar, Węgry 2017
zdjęcie: źródło własne, prawa zastrzeżone, wykorzystanie w celach na przykład sprzedaży swojego namiotu w serwisach ogłoszeniowych bez zgody autora zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.