Fehér Hajó Panzió Győr

Wizyta na basenach termalnych i kolacja w Dolinie Pięknej Pani to ostatnie punkty naszej wizyty w Egerze. Wczesnym rankiem wyjeżdżamy z Terrace Aparments. Tym razem nie kierujemy się drogą 25 do granicy ze Słowacją. Wracamy na autostradę M3 i ruszamy na zachód, do Győr. Czek na nas rezerwacja w Fehér Hajó Panzió Győr.

Pensjonat Fehér Hajó w Győr

Bufet w Pensjoat Feher Hajo Gyor
Bufet w pensjonat Feher Hajo Gyor

Szukając noclegu zależy nam by jego lokalizacja była blisko Starego Miasta i Rynku. Będąc ze sporym bagażem zależy nam też na parkingu. Nasz ulubiony hotel Klastrom oferuje tylko miejsca postojowe zaraz przy ulicy, tuż przy wejściu do recepcji. Na nasze szczęście brak wolnych miejsc w podanym terminie. W końcu udaje się znaleźć coś optymalnego. Pensjonat Fehér Hajó Győr, który oferuje własny, monitorowany parking oraz rozsądne ceny za nocleg.

Na pierwszy rzut oka budynek pensjonatu nie przyciąga do siebie. Od progu przypomina mi Bacchus Panzió Hotel w Eger. Nadmiar mebli, których produkcja miała miejsce jeszcze w ubiegłym wieku. Do tego ozdoby i przeróżne rzeczy, w tym stojak z przydatnymi ulotkami o atrakcjach w Gyor i okolicy. Po wejściu na półpiętro udajemy się do recepcji, która znajduje się w biurze z prawej strony. Pani wita nas uśmiechem. Szybko dokonujemy formalności, dostajemy klucz i ruszamy na pierwsze piętro.

Pokój w pensjonacie Feher Hajo Gyor
Pokój w pensjonacie Feher Hajo Gyor

Mniej więcej od schodów pensjonat Fehér Hajó zmienia swoje oblicze. Jakby wyrzucono zbędny, niegustowny balast i postanowiono na prostotę. Odświeżone białe ściany, na podłogach wymieniono panele, widać, że wykonano tu nie tak dawno remont. Rozglądając się po korytarzowych zakamarkach znajdziemy kąt z czajnikiem elektrycznym, lodówkę, a także kącik do zabaw dla dzieci.

Pokój Fehér Hajó Panzió Győr

Przekręcamy klucz w drzwiach naszego pokoju, chwila napięcia, niepewności, która pęka jak bańka mydlana. Przestrzenny pokój z klimatyzacją. Mając na uwadze choćby fakt, że jesteśmy na poddaszu i słońce nadal świeci mocno i intensywnie, doceniamy ten element wyposażenia. Jedyne okno dachowe posiada roletę i moskitierę, na noc można więc zostawić je uchylone.

Pokój w pensjonacie Feher Hajo Gyor
Pokój w pensjonacie Feher Hajo Gyor

Do naszej dyspozycji dostajemy trzy pojedyncze, wygodne łóżka. Dwa złączone są ze sobą. Dodatkowo jest rozkładany fotel. Miejsca w pokoju jest na tyle dużo, że nawet cztery osoby nie powinny wchodzić sobie na głowę. W zabudowanej wnęce umieszczono lodówkę. Do naszej dyspozycji mamy telewizor oraz darmowe wifi. Do tego wszystkiego dochodzi odnowiona, schludna, czysta i przestrzenna łazienka z prysznicem.

Nie wiem czego można chcieć więcej. Jeżeli remont będzie dalej kontynuowany to podejrzewam, że zadowolonych gości Fehér Hajó Panzió Győr nie zabraknie, szczególnie gdy otworzą remontowane jeszcze w tym roku kąpielisko termalne. Jeżeli będzie ono celem waszej wizyty w Gyor nocleg w pensjonacie jest idealną opcją.

Obsługa w pensjonacie Fehér Hajó

Łazienka w pokoju w Feher Hajo Panzio Gyor
Łazienka w pokoju w Feher Hajo Panzio Gyor

W biurze recepcji, że tak to ujmę, przez cały czas jest osoba służąca pomocą. Panie zmieniają się mniej więcej co pół dnia. Zatem pani, której mówicie dzień dobry o poranku nie koniecznie będzie obecna popołudniu czy wieczorem. Ogólnie nie można mieć uwag do obsługi, wszystko można załatwić bez kłopotów.

Moje jedyne zastrzeżenie to wieczorne odwiedziny znajomych jeden z Pań. Pensjonat posiada własny parking, ale jego brama nie jest zamykana na noc. Do tego kręcące się po nim młode osoby sprawiają, że włączają się wewnętrzne czujniki. Poza tą jedną wątpliwością, w zasadzie brak jakichkolwiek uwag, a co za tym idzie spokojnie można polecić Fehér Hajó Panzió Győr.


Zakamarki Świata

Lokalizacja: Fehér Hajó Panzió, Győr, Kiss Ernő u. 4, 9025 Węgry
Zdjęcia: źródło własne, sierpień 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.