Pensjonat Krisztina Vendégház W Egerze

To tęsknota ciągnie mnie do Egeru, klimat Doliny Pięknej Pani. By czuć się tam w pełni dobrze trzeba znaleźć bazę noclegową, o którą wcale nie tak łatwo. Pensjonat Krisztina Vendégház Eger znalazłem w Internecie. W skutek moich pochopnych działań udaje mi się nawiązać bezpośredni kontakt z właścicielką. Dodajmy i podkreślmy, że jest to kontakt od początku dobry i przyjazny.

Rezerwacja, wpłata zaliczki i nasza druga część dłuższego pobytu ma Węgrzech nabiera konkretów. Zakwaterowanie jest od godziny 16. Będąc w drodze z Lipot, przejeżdżając jak przez malowniczy Budapeszt, pani Krisztina dzwoni i upewnia się czy wszystko u nas dobrze. Podobnie jest gdy docieramy na miejsce.

Powitanie Krisztiny

Przyjmuje nas osobiście, oprowadza po pensjonacie, dopytując czy wszystko w porządku. Prezentuje nam nasz pokój, oprowadza po kuchni, do której mają dostęp wszystkich gości. Od pierwszych chwil czujemy się w Krisztina Vendégház bardzo dobrze.

Dobre samopoczucie poprawia… wentylator! Proste, niezwykle przydatne urządzenie przynoszące ulgę dla ciała bez ponoszenia większych kosztów. W trakcie tego pobytu w Egerze, lipiec 2019, pogoda okazała się łaskawa. Słońce nie dało się tak bardzo we znaki, niebo spowiły też ciemne chmury. Burza okazała się treściwa, a zarazem konkretnie, szybko i po temacie. Powietrze stało się bardzo przyjazne, zbawienne.

Pokój z łazienką

Pokój wyposażony standardowo. Trzy oddzielne łóżka, szafa, krzesła, stolik, telewizor. W trosce o gości Krisztina Vendégház zadbała o preparat przeciw komarowy. Żaden krwiopijca nie odważy się wlecieć do środka!

Nasz trzyosobowy pokój posiada własną łazienkę. Wewnątrz czysto, schludnie, choć odnoszę wrażenie, że przydałaby się męska dłoń żeby to i owo naprawić (drzwi do prysznica, kapiąca słuchawka prysznica). Woda w kranach ciepła. Wszystko co związane z toaletą przebiega bezproblemowo.

Pensjonat Krisztina Vendégház w Egerze to wystarczająca opcja na kilku dniowy pobytu, w dobrej lokalizacji, blisko Doliny Pięknej Pani. Obiekty dysponuje dwoma miejscami parkingowymi za bramą. Można też parkować przed wejściem.

Noclegi w Egerze

Jeżeli miałbym wskazać czego brakuje najbardziej to na pewno byłby to brak ogrodu, jakiegoś kawałka przestrzeni na wolnym powietrzu. Spacery po Egerze rekompensują ten brak.

Na każdy pokój przypada jeden komplet kluczy do bramy, drzwi wejściowych i rzecz jasna do pokoju. To jaki klimat będzie panował w budynku zależy przede wszystkim od przebywających. W trakcie naszego pobytu było cicho i spokojnie.

Polecam uwadze pensjonat Krisztina Vendégház w Egrze. Korzystna alternatywa na hotele bez klimatyzacji i sprawdzona opcja na wynajem pokoju z łazienką z bliską lokalizacją do Szépasszonyvölgy.


Pobyt w pensjonat Krisztina Vendégház, Eger, Węgry, lipiec 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.